Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

Malta

Medovožltý ostrov Malta v srdci Stredozemného mora patrí už roky k najobľúbenejším destináciám našich klientov. Niet sa čo čudovať, veď bývalá anglická kolónia je pre štúdium angličtiny ako stvorená a to počas celého roka. Trvale slnečná klíma, nádherné pláže a tisíce rokov histórie na objavovanie. Na Malte spojíte príjemné s užitočným: zdokonalíte sa v angličtine a užijete si neopakovateľnú dovolenku.

Prečo cestovať na Maltu   Ponuka škôl na Malte

Prečo cestovať na Maltu

Sme špecialisti na Maltu a Gozo: náš majiteľ sám pochádza z Malty a náš tím je špeciálne vyškolený. O Malte vám podáme naozaj fundované informácie z prvej ruky a zostavíme pre vás program, s ktorým budete skutočne spokoní. Navyše vďaka našim osobným kontaktom je aj riešenie akéhokoľvek prípadného problému promptné. Zaručujeme vám nielen výbornú cenu, ale aj kvalitné informácií a starostlivosť, ktoré od nás dostanete!

  • najširší výber jazykových kurzov od všeobecnej angličtiny až po individuálne hodiny a angličtinu pre profesionálov

  • najväčší výber ubytovania (hostiteľská rodina, nadštandardná hostiteľská rodina, školské rezidencie, hotely v kategórii od 2 do 5*)

  • výhodné ceny & zľavy

  • dlhoročné skúsenosti, serióznosť, profesionalita

Prečo sa učiť angličtinu na Malte?


Krištáľovo čisté more, zlatisté skalnaté pláže, slaný morský vánok, priateľskí ľudia. K tomu pridajte hodiny angličtiny vedené v uvoľnenej, neformálnej atmosfére s príjemnými lektormi pôsobiacimi v jazykovej škole. Po doobedňajšom vyučovaní si môžete užiť mora a slnka, zaplávate si na nádherných plážach alebo sa vyberiete spoznávať tisíce rokov fascinujúcej histórie a kultúry s profesionálnym sprievodcom. Vo voľnom čase vás čaká bohatý program v podobe študentských posedení barbeque na pláži, veselých fest s ohňostrojmi, plavby výletnými loďami okolo ostrova. Športovci si môžu požičať bicykel či kolieskové korčule, zahrať si tenis alebo navštíviť niektoré z fitnes centier v okolí školy. Každý si tu nájde niečo pre seba a jedným si môžete byť istí - nudiť sa tu určite nestihnete!

Malta sa dostala pod správu britskej koruny roku 1814 a zostala kolóniou až do roku 1964. Stredomorská kultúra a temperament pretrvali, ale britská správa natrvalo ovplyvnila krajinu a jazyk. Angličtina je stále nielen oficiálnym jazykom, ale aj jazykom, ktorým sa domáci bežne rozprávajú. Na Malte sa jazdí vľavo a najčítanejšie denníky vychádzajú v angličtine. V roku 2004 sa Malta stala súčasťou EU.

Zdokonaľte sa v angličtine a užite si neopakovateľnú dovolenku na Malte

Ponuka škôl na Malte

am Language Studio
am Language Studio
Silema, Malta
Angličtina
Dospelí
Clubclass English Language School
Clubclass English Language School
Malta, Malta
Angličtina
Dospelí
EC Malta
EC Malta
St. Julian´s, Malta
Angličtina
Dospelí
EC Malta 30+
EC Malta 30+
St. Julian´s, Malta
Angličtina
Dospelí
ESE Malta
ESE Malta
Malta, Malta
Angličtina
Dospelí
IELS Gozo
IELS Gozo
Gozo, Malta
Angličtina
Dospelí
IELS Malta
IELS Malta
Silema, Malta
Angličtina
Dospelí
Magister Academy
Magister Academy
St. Julian´s, Malta
Angličtina
Dospelí
EC Classic
Swatar, Malta
Angličtina
Mládež
EC Malta Kids Camp
Swatar, Malta
Angličtina
Deti
Simcas Junior Pobyt
Silema, Malta
Angličtina
Mládež

Exkluzívna ponuka na Malte

Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

Jazykové kurzy v zahraničí
Ubytovanie
Poradenstvo pri výbere kurzu
Letenky
Cestovné poistenie
Mimoškolské aktivity
O NÁS

24 hod. pohotovostná linka

Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

(+421) 948 107 743

bookings@simcasmalta.com

KONTAKT