Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

Firemné podujatia, akcie, školenia, tembuilding a iné

Slnečný ostrov v Stredomorí, ktorý ponúka nespočetné možnosti a kombinácie vzdelávania, oddychu, športu, zábavy a spoznávania bohatej kultúry od megalytických stavieb až po stredoveké pevnosti, impozantné barokové kostoly a zaujímavé múzeá.

Ideálne a obľúbené miesto pre uzavreté skupiny na absolvovanie konferencií, firemných školení, výletov alebo teambuildingov.

Prekonzultujte s nami vašu predstavu a rozpočet a my vám pripravíme kompletný program do najmenšieho detailu.

SIMCAS je tu pre vás priamo na mieste. Postaráme sa o vás od prpírav na cestu a dohliadneme, abz celý pobyt prebehol podľa vašich požiadaviek a predstáv.

Čo môžete zažiť a vyskúšať ?

VIDIECKE VILY: Pobyty v nádherných vilách na Goze pre 8 – 12 uľdí, s vlastným bazénom a tropickou záhradou. Možnosť skombinovať s privátnou výučbou angličtiny, cvičením jogy alebo fitness/redukčnými tréningami a poznávacími výletmi.

PRENÁJOM JACHTY: Vrátane stravy a personálu, na vami vybraný čas, od poldenného výletu po niekoľkodňové plavby.

OCHUTNÁVKY VÍN A ŠPECIALÍT MIESTNEJ KUCHYNE: Na mieru pripravené pobyty spojené s návštevou viníc a ochutnávkou miestnych vín ag astronomických špecialít.

ANGLIČTINA PODĽA PROFESIE: Jazykové vzdelávanie formou malých skupín alebo individuálnych hodín zamerané špeciálne na vaše pracovné a karéi rne potreby (biznis angličtina, lekárska a farmaceutická, právnická angl.).

ŠPORTOVÉ AKTIVITY: golf, tenis, cyklistika, plachtenie, jazdenie na koni, potápanei a objavovanie potopených lodí, lietadiel a podmorského sveta, rybolov.

KONCERTY: napr. festival barokovej hudby vo Vallette, klavírne recitály, Andrea Bocelli, MTV Music Island, Smokie, Eros Ramazzotti, džezové festivaly.

NOČNÝ ŽIVOT A ZÁBAVA: Paceville s množstvom klubov, barov so živou hudbou, veľké open air hudobné kluby, kde zábava nikdy nekončí.

RELAX NA PRÍMORSKEJ PROMENÁDE: oddych a pokojné prostredie, posedenie na terasách s výhľadom, príjemné kaviarne a skvelé reštaurácie.

PLÁŽE: množstvo piesočných a skalnatých pláží s pohodlným vstupom do mora a krištáľovo čistou vodou.

UBYTOVANIE: výber 3* - 5* hotelov podľa vášho výberu.

Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

Jazykové kurzy v zahraničí
Ubytovanie
Poradenstvo pri výbere kurzu
Letenky
Cestovné poistenie
Mimoškolské aktivity
O NÁS

24 hod. pohotovostná linka

Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

(+421) 948 107 743

bookings@simcasmalta.com

KONTAKT